کاربرد کارتن پلاست در صنعت ساختمان

امروزه استفاده از مصالح و تجهيزات جديد در صنعت ساختمان جهت نيل به سرعت بیشتر  توليد ضمن افزایش ايمنی، غير قابل گريز است. آگاهی از مشکلات قالبهای سنگين فلزی در اجراء پروژه های ساختمانی کارشناسان شرکت کارتن پلاست را بر آن داشت تا پس از  بکار گیری پلاست شيتهای توليدی اين شرکت در سقفهای کاذب ، جايگزينی آن به جای بلوکهای پلی استايرن و همچنین امکان جايگزينی پلاست شيت به جای قالبهای فلزی با اخذ نتیجه مطلوب تحولی شگرف در این زمینه ایجاد نمایند.

از نظر کارشناسان مزيتهای پلاست شيت را می توان سبکی ، سهولت در اجراء ، نفوذ ناپذيری در برابر آب (عدم جذب آب بتون)  و همچنين مقاومت در برابر اسيدها و قلياها و اقتصادی بودن آن دانست بطوری که پس از حداقل 6 دوره اجرای قالب بندی نهایتاً از این  پلاست شيـتها به عنوان عايق رطوبتي ، صوتی و حرارتی در ديوارها و سقف خواهد شد .

بطور کلی موارد استفاده از پلاست شیت در صنعت ساختمان عبارتند از :

  • پوشش سقف سوله و مرغداری
  • قالب بندی بتن
  • دیوار پوش
  • پارتیشن بندی
  • علائم ایمنی

استفاده از کارتن پلاست در سقف سوله

ویژگی های منحصر به فرد کارتن پلاست و نیز قابلیت شستشو و قیمت بسیار مناسب در مقایسه با سایر متریال های پوششی مهم ترین عامل استفاده از این محصول جهت پوشش سقف های سوله های صنعتی و سوله های مرغداری گردیده است .

قالب بندی بتن با کارتن پلاست

بسته بندی رادیاتور

بسته بندی شیرآلات

جعبه های ضداب و مدرن کارتن پلاست در سایزها و مدلهای مختلف متناسب با سلیقه ی مشتریان با توجه به کاربرد محصول موردنظر در رنگهای متفاوت در سریعترین زمان این اطمینان را به مشتریان عزیز میدهد که بسته بندی در خور محصولات شما عزیزان را تقدیم کنیم.

جعبه آسانسور و تجهیزات آسانسور

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.